کامیونت جک 8 تن 

دارای موتورهای سری ISF کامینز كه با پيشرفته‌ترين طراحی و تكنولوژی توليدی ساخته شده است که محصولات آرین دیزل است. تركيبی بسيار عالی از بازدهی سوخت، پايداری و قابليت اطمينان در يك حجم کم و سبک مي‌باشند. طرح محفظه احتراق پيشرفته باعث می‌گردد تا سری‌های ISF بالاترين بازده در رده خود را داشته باشند، و در رده پرفروش‌های نمایندگی آرین دیزل قرار بگیرد.

کامیونت جک 8 تن

کامیونت جک 6 تن 

این کامیونت با ویژگی‌هایی نظیر فرمان قابل تنظیم در تمام جهات شامل بالا، پایین، جلو و عقب که بیشترین امکان تنظیمات را در بین کامیونت‌ها مشابه دارد و با هر نوع عادت رانندگی سازگار می‌شود. کامیونت 6 تن جک به دلیل کیفیت بالا در بین دیگر رقبا در عرصه بین المللی بسیار شناخته شده است.

کامیونت جک 5 تن 

آرین دیزل گروه صنعتی موفق در زمینه خودروهای باری ناوگان حمل ونقل کشور می‌باشد. کامیونت 5 تن جک یکی از محصولات با کیفیت و پرفروش نمایندگی آریا دیزل است، که با  داشتن تمام آبشن‌ها مورد استقبال بی نظیر رانندگان کشورمان قرار گرفته است. طراحی لوکس اتاق با استفاده از المان های مثل زوایای کوچک، خطوط خمیده و صاف، آراستگی و استحکام را به نمایش می‌گذارد.

کامیونت جک 5 تن

کشنده جک تک محور

کشنده تک محور جک از کامیون‌های باری جدید شرکت جک می‌باشد که به تازگی پا به بازار خودرویی ایران گذاشته است. با توجه به قیمت ارزان نسبت به رقبای اروپایی جایگاه ویژه‌ای در کشورمان پیدا کرده است. موتور این کشنده  ۶ سیلندر برند weichai با تکنولوژی AVL اتریش می‌باشد.

کشنده تک محور جک

کامیونت جک 7 تن

کامیونت جک 7 تن یکی از موفق‌ترین‌های محصولات آرین دیزل می‌باشد. این کامیونت پس از حضور در ناوگان حمل و نقل توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و یکی از پرفروش‌ترین‌ها در سطح بین الملل می‌باشد.

کامیونت جک 7 تن