کامیونت ۸ تن جک با طراحی جدید و موتور قدرتمند کامینز بی شک یکی بهترین محصولات شرکت جک می باشد که به بازار حمل و نقل جاده ای ایران راه یافته است.

 

 

معرفی و بررسی کامیونت جک ۸ تن

 

کامیونت ۸ تن جک با نام تجاری N721-N82 WKLA در بازار های جهانی شناخته می شود. این کامیونت مجهز به به روزترین تکنولوژی رو دنیا و جزو بهترین محصول کمپانی جک می باشد. 

کامیونت جک ۸ تن دارای وزن ناخالص ۸۲۰۰ کیلوگرم می باشد و استاندارد آلایندگی یورو ۴ اروپا را دارا و مجهز به یک موتور ۳۸۰۲۰ سی سی است.

زوایای کوچک، خطوط خمیده و صاف، دید گسترده، چراغ های آبشاری مدرن، فضای بیشتر و القای حس فشار کم در طراحی خارجی کامیونت جک ۸ تن باعث شده است تا رانندگی در شرایط طولانی را آسان کند.

کامیونت ۸ تن جک از پیشرانه موتوری Cummons بهره می برد. موتور کامینز طراحی شده در آمریکا می باشد که قادر است در سخت ترین شرایط، بدون افت توان به کار خود ادامه دهد.

موتور کامینز از قدیمی ترین و محبوب ترین موتورهای های دیزلی ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین است که به عنوان قلب تپنده این کامیونت برای تولید قدرت بالا تعبیه شده است. 

یکی از دلایل کاربرد وسیع این موتور،کارکرد این موتور در بدترین شرایط آب و هوایی و قابلیت استفاده از آن در ارتفاعات بدون افت فشار می باشد.

این کامیونت جک اولین مدل کامیونت موجود می باشد که تست تصادف جامع را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

طراحی جدید فنرهای تخت، تکنولوژی پینینپ ثانویه در لایه فنرها، فریم بزرگ جداگانه سیستم ترمز بادی با دو مدار مستقل تکنولوژی به روز و بسیار قویتایر تیوپلس و کابین جای خوابدار از دیگر مزایای کامیونت ۸ تن جک می‌باشد.

برای ارتقای سطح ایمنی سرنشینان خودرو در تصادفات از روبرو، کامیونت های سری N از ابتدا بر اساس تئوری دفورمگی در اثر برخورد به صورت غیر خطی و نیز محاسبات و شبیه سازی های کامپیوتری طراحی و ساخته شده اند.

صفحه محافظ کابین جلو به صورت بسته، از فولاد بسیار مستحکم ساخته شده است ضمنا در داخل درب ها از فولاد ضد ضربه استفاده شده تا امنیت سرنشینان به طور کامل حفظ گردد.

در طراحی داخلی کامیونت جک نیز از صفحه نمایشگر جلو دارای طراحی ساده با قابلیت خواندن اطلاعات به سرعت و سادگی به کار برده شده است.

 

برای مشاهده محصولات جک به روی لینک کلیک کیند