شرکت آرین دیزل نماینده انحصاری کامیون‌های سبک و سنگین شرکت جی‌ای‌سی در ایران است. نمایندگی آرین دیزل با بهره‌‌مندی از تجارب مهندسین، متخصصین و مدیران ارزشمند خود در عرصه خودروسازی، نسبت به انتخاب محصولات با کیفیت، قابل اطمینان و رقابتی با نمونه‌های مشابه همواره در زمره بهترین‌های صنعت خودروسازی ایران قرار دارد.
شرکت موفق JAC در کشور چین در سال ۱۹۶۴ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر جزء ۱۰ برند معتبر و شناخته شده در عرصه خودورسازی محسوب می‌شود. این شرکت به عنوان سومین شرکت برتر سال، در زمینه صادرات خودرویی کشور چین شناخته شده است. شرکت جک موتور در تمام بخش‌ها از جمله کامیون سنگین، سبک و سواری بطور گسترده فعالیت دارد.
در حال حاضر تعداد ۱۸۰۰۰ نفر بطور مستقیم جهت تولید محصولات مختلف شرکت خودروسازی جک در عرصه خودروسازی مشغول بکار هستند. ظرفیت تولید سالیانه این شرکت ۷۰۰ هزار واحد دستگاه خودرو است. در سال ۲۰۱۱ میزان تولیدات این شرکت بالغ بر ۴۶۶۵۰۰ دستگاه خودرو بود. درآمد سالیانه شرکت JAC MOTORS بیش از 4.6 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

jac
بدلیل رشد و توسعه‌ی زیرساخت‌ها و فروش محصولات شرکت جک موتورز در ۲۱ سال گذشته این شرکت لقب «پدیده» در کشور چین گرفته است. شرکت جک موتورز در تمام بخش‌های خودرویی (سواری کوچک، سواری متوسط، شاسی بلند، خودروی تجاری سبک، خودروی تجاری نیمه سنگین و خودروی تجاری) بطور گسترده در حال فعالیت در بازار خودروسازی است.
شرکت جک موتورز سرمایه‌گذاری گسترده‌ایی در بخش تحقیقات و توسعه خویش انجام داده است تا نفوذ خود در بازارهای تجاری دنیا را به حداکثر برساند که این استراتژی منجر به ارائه محصولات باکیفیت و برتر در عرصه خودروسازی شده است.
حوزه فعالیت گروه صنعتی آرین دیزل در سراسر کشور ایران و مناطق آزاد اقتصادی ایران است و برای ساماندهی امور واردات خودوریی و خدمات مربوطه در سال‌های اخیر تلاش‌های فراوانی در این راستا انجام داده است. می‌توان با اطمینان کامل خاطرنشان کرد آرین دیزل یکی از برندهای برتر و قابل اطمینان در زمینه خودروسازی است. محصولات کامیون باری آرین دیزل در ایران بسیار نام‌آشنا بوده و نظر بسیاری از مردم کشورمان را به خود جلب کرده است و به دلیل مقرون به صرفه بودن خودروهای جک در رده پرفروش‌ترین محصولات این شرکت قرار دارد.
ساختار فعالیت این شرکت بر پنج اصل: خلاقیت در طراحی، بهره‌وری مدیریت، خدمات برتر به مشتری، محصولات با کیفیت و بازاریابی نوین استوار است. با توجه به اهداف آرین دیزل با هدف بهره‌مندی از حداکثر رضایت مشتریان، این شرکت نسبت به ارائه محصولاتی مناسب با شرایط آب و هوایی، با قیمت‌های رقابتی مناسب و شرایط فروش لیزینگی متنوع و مطلوب، خدمات پس از فروش خود را بطور گسترده در سطح کشور انجام می‌دهد و در عرصه بین الملل بسیار شناخته شده است.