شرکت آرین دیزل نماینده انحصاری کامیون های سبک و سنگین شرکت جی اند سی در ایران می باشد.نمایندگی آرین دیزل با بهره گیری از تجارب مهندسین ومتخصصین و مدیران ارزشمند خود در عرصه خودروسازی،نسبت به انتخاب محصولات با کیفیت و قابل اطمینان و رقابتی با نمونه های مشابه همواره در زمره بهترین های صنعت خودروسازی ایران بوده است.

شرکت موفق GAC در کشور چین در سال ۱۹۶۴ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر در کشور چین جز ۱۰ برند معتبر و شناخته شده در عرصه خودورسازی محسوب می گردد و در زمینه صادرات خودرویی کشور چین این شرکت به عنوان سومین شرکت برتر سال می باشد. شرکت جک موتور در تمام بخش ها کامیون سنگین و سبک و سواری بطور گسترده در حال فعالیت می باشد.در حال حاضر تعداد ۱۸۰۰۰ نفر بطور مستقیم جهت تولید محصولات مختلف شرکت خودروسازی جک در عرصه خودروسازی مشغول بکار میباشند. ظرفبت تولید سالیانه این شرکت ۷۰۰ هزار واحد دستگاه خودرو (شامل سواری، ون، اتوبوس،  خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین) می باشد. در سال ۲۰۱۱ میزان تولیدات این شرکت بالغ بر ۴۶۶۵۰۰ دستگاه خودرو بوده است. درآمد سالیانه شرکت JAC MOTORS بالغ بر ۴٫۶ بیلیون دلار می باشد.
شرکت جک

بدلیل رشد توسعه ی زیر ساخت ها و فروش شرکت جک موتورز در ۲۱ سال گذشته لقب “پدیده ” در کشور چین گرفته است. شرکت جک موتورز در تمام بخش های خودرویی (سواری کوچک، سواری متوسط، شاسی بلند، خودروی تجاری سبک، خودروی تجاری نیمه سنگین و خودروی تجاری) بطور گسترده در حال فعالیت در بازار خودرو می باشد. در کشور چین این شرکت جز ۱۰ برند معتبر و شناخته شده در عرصه خودروسازی محسوب میگردد و طبق آمار صادرات کشور چین، این شرکت به عنوان سومین شرکت برتر صادر کننده خودرو میباشد و در صادرات خودروهای تجاری نیمه سنگین به عنوان اولین صادر کننده در این کشور شناخته میشود. اهداف، شرکت جک موتورز سرمایه گذاری گسترده ایی در بخش تحقیقات و توسعه خویش انجام داده است تا نفوذ خود در بازارهای تجاری دنیا را به حداکثر برساند و این استراتژی منجر به ارائه محصولات کیفی و برتر در عرصه خودروسازی شده است.

حوزه فعالیت گروه صنعتی آرین دیزل در سراسر کشور ایران و مناطق آزاداقتصادی ایران است و برای ساماندهی امور واردات خودوریی و خدمات مربوطه در سال های اخیر تلاش فراوانی در این راستا انجام داده . مجموعه آرین دیزل چند سالی است با شرکت خصوصی رخش خودرودیزل قرار داد همکاری بسته و محصولات جک را تحت لیسانس تولید می کند.میتوان با اطمینان کامل خاطر نشان کرد آرین دیزل یکی از برند های برتر و قابل اطمینان در زمینه خودروسازی می باشد. محصولات کامیون باری آرین دیزل در ایران بسیار نام آشنا بوده و نظر بسیاری از مردم کشورمان را به خود جلب کرده است و به دلیل مقرون به صرفه بودن خودروهای جک در رده پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد.

ساختار فعالیت این شرکت بر پنج اصل:خلاقیت در طراحی،بهره وری مدیریت،خدمات برتر به مشتری،محصولات با کیفیت،و بازاریابی نوین استوار می باشد.با توجه به خط مشی آرین دیزل با هدف بهره مندی از حداکثر رضایت مشتریان، این شرکت نسبت به ارائه محصولاتی مناسب با شرایط آب وهوایی و سازگارو سخت کار و با قیمت های رقابتی مناسب و شرایط فروش لیزینگی متنوع و مطلوب و  خدمات پس از فروش بطور گسترده در سطح کشور اقدام نموده و در عرصه بین الملل بسیار نام آشنا بوده است.

برای مشاهده محصولات نمایندگی آرین دیزل بر روی لینک کلیک کنید.