کامیونت جک یکی از مهم‌ترین و پر‌فروش‌ترین محصولات ساخته شده در شرکت ایرانی آرین‌دیزل است. این شرکت فعالیت اولیه خود را در سال 1392 با تولید انواع خودروهای سنگین ‌و نیمه‌سنگین شروع نموده و هم اکنون نیز در این عرصه در حال فعالیت است.

قیمت کامیونت جک در بازار توسط شرکت و براساس شرایط متفاوت متغیر است، لذا برای دریافت قیمت نهایی این محصول می توانید با شماره های سایت تماس گرفته تا آخرین قیمت مورد نظر به شما ارائه گردد.

  نحوه تعیین قیمت روز کامیونت جک

کامیونت جکدر خصوص نحوه تعیین قیمت روز کامیونت جک، می‌توان به موارد  زیادی اشاره کرد. شرایط جامعه، نوع محصول و ظرفیت‌ آن می‌تواند بسیار تاثیر‌گذار باشد، به علاوه شرایط بازار نیز می‌تواند منجر به تغییر قیمت این خودرو نیمه سنگین شده و این قیمت از زمان تولید تا رسیدن به دست مصرف کننده‌ متفاوت است.

اعلام زمان تحویل (فوری، در‌آینده) نیز می‌تواند در تعیین قیمت اعلامی از سوی شرکت موثر باشد، بر همین اساس

شرکت‌های تولید‌کننده خودرو، به دلیل شرایط بازار و هزینه‌های تولید سعی می‌‌کنند تا حد امکان ضمن ثبات قیمت‌ها، محصول را با کمترین هزینه به دست مصرف کننده برسانند.

 برای کسب اطلاع از قیمت روز انواع کامیونت جک به سایت شرکت آرین دیزل مراجعه و با شماره های موجود در آن تماس بگیرید.‌ کارشناسان فروش شرکت آرین دیزل به صورت آنلاین و‌ حضوری، آماده ارائه قیمت‌ کامیون جک و سایر محصولات شرکت آرین دیزل به شما عزیزان هستند.

 شماره تلفن‌های تماس با شرکت آرین دیزل به شرح ذیل است.

شماره‌های تماس:

۰۲۱-۴۸۰۰۰۹۹۰ (۳۰ خط داخلی)
۰۲۱-۴۴۰۷۴۷۶۰
۰۲۱-۴۴۰۳۲۵۶۶