کامیونت‌ جک یکی از پرطرفدارترین کامیونت‌های موجود در بازار خودروسازی است که به خاطر کیفیت و عملکرد فوق العاده ای که دارند در مقایسه با سایر خودروهای سنگین به جایگاه ویژه‌ای در بازار خودروسازی کشور دست پیدا کرده‌ است.کامیونت های جک که در تناژهای باری اعم از کامیونت جک 6 تن، 8 تن و کامیونت جک 9 تن قابل تولید هستند در قیمت‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. فاکتورهای متفاوتی نظیر آپشن‌ها و تجهیزاتی که برای کامیونت های جک به کار می‌رود،تعیین کننده قیمت محصولات جک هستند و قیمت مشخصی برای محصولات این شرکت نمیتوان در نظر گرفت.

در این مقاله شما می‌توانید قیمت‌ روز کامیونت‌های جک را مشاهده کنید. لذا آن دسته از افرادی که به انواع کامیونت‌های جک علاقمند هستند با شرایط ویژه و کمترین قیمت می‌توانند نسبت به خرید این خودروهای کاربردی اقدام نمایند.لازم به ذکر است که کامیونتهای جک هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی قابل فروش هستند و این امر شرایط خرید کامیونتهای جک را برای علاقمندان به کامیونتهای جک را بسیار راحت‌تر نموده است.

نام محصول قیمت
کامیونت جک 6 تن تماس بگیرید
کامیونت جک 8.5 تن
کامیونت جک 9 تن
ون ساندری
مینی بوس ساندری
کشنده تک محور جک

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی قیمت روز کامیونت‌های جک و شرایط فروش محصولات آرین دیزل می‌توانید از طریق شماره تماس‌های ذکر شده در قسمت زیر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و از آن‌ها اطلاعات مرتبط در این خصوص را دریافت نمایید.

شماره‌های تماس

02148000990 (30 خط داخلی)
02144030566
02144032566