کامیونت جک ۸ تن 

کامیونت جک ۸ تن دارای موتورهای سری ISF کامینز که با پیشرفته ترین طراحی و تکنولوژی تولیدی ساخته شده است ترکیبی بسیار عالی از بازدهی سوخت، پایداری و قابلیت اطمینان در یک حجم کم و سبک می باشند. طرح محفظه احتراق پیشرفته باعث می گردد تا سری های ISF بالاترین بازده در رده خود را داشته باشندو در رده پرفروش های نمایندگی آرین دیزل قرار بگیرد.

کامیونت جک 8 تن

کامیونت جک ۶ تن 

کامیونت پرفروش جک ۶ تن با ویژگی هایی نظیر فرمان قابل تنظیم در تمام جهات شامل بالا، پایین، جلو و عقب که بیشترین امکان تنظیات را در بین کامیونت ها مشابه دارد و با هر نوع عادت رانندگی سازگار می شود.

کامیونت ۶ تن جک به دلیل کیفیت بالا در بین دیگر رقبا در عرصه بین المللی بسیار شناخته شده است.

کامیونت 6 تن جک

کامیونت جک ۵ تن 

آرین دیزل گوه صنعتی موفق در زمینه خودروهای باری ناوگان حمل ونقل کشور می باشد.کامیونت ۵ تن جک یکی از محصولات با کیفیت و پرفروش نمایندگی آریا دیزلاست که با داشتن تمام آبشن ها مورد استقابل بی نظیر رانندگان کشورمان قرار گرفته است.طراحی لوکس اتاق با استفاده از المان های مثل زوایای کوچک، خطوط خمیده و صاف، آراستگی و استحکام را به نمایش می گذارد.

کامیونت جک 5 تن

کشنده جک تک محور

کشنده تک محور جک از کامیون های باری جدیدشرکت جک می باشد که به تازگی پا به بازار خودرویی ایران گذاشته است که با توجه به قیمت ارزان نسبت به رقبای اروپایی جایگاه ویژه ای در کشورمان پیدا کرده است.موتور این کشنده  ۶ سیلندر برند weichai با تکنولوژی AVL اتریش می باشد.

کشنده تک محور جک

کامیونت جک ۷ تن

کامیونت جک ۷ تن یکی از موفق ترین های محصولات کمپانی جک می باشد که پس از حضور در ناوگان حمل ونقل توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و یکی از پرفروش ترین ها در سطح بین الملل می باشد.

کامیونت جک 7 تن