شرکت آرین دیزل یکی از شرکت های معروف خودروسازی است که به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت جی ای سی در ایران فعالیت دارد و تاکنون محصولات مختلفی از جمله کامیونت جک 6 تن، جک 8.5 تن و جک 9 تن را تولید و روانه بازار نموده است. شرکت ارین دیزل اینبار با ارائه فروش نقدی کامیونت جک، شرایط ویژه ای را برای خریداران فراهم نموده است.

لازم به ذکر است که شرکت ارین دیزل پایا به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت جک موتورز در ایران، با بهره گیری از فناوری روز دنیا و ارائه محصولاتی با کیفیت بالا توانسته تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل کشور ایجاد نماید.

کامیونت های جک از قدرتمند ترین کامیونت های موجود در بازار خودروسازی هستند که هم کیفیت بسیار بالایی و هم قیمت مقرون به صرفه ای دارند. اخیرا در راستای مشتری مداری و استقبال گسترده ای که از نظر کیفی از کامیونت های جک به عمل آمده است، فروش نقدی کامیونت های جک آغاز شده است و براساس این شرایط فروش علاقمندان به این خودروها می توانند در این طرح ثبت نام و خودروی دلخواه خود را خریداری نمایند.

قابل ذکر است که مدت زمان ثبت نام در این طرح فروش نقدی بسیار محدود است. لذا به شما پیشنهاد می کنیم در سریعترین زمان ممکن نسبت به ثبت نام و خرید این خودروها اقدام نمایید.

شرایط فروش نقدی محصولات گروه صنعتی ارین دیزل

نام خودرومدلموعد تحویلقیمت
کامیونت 6 تن جک140190روز کاریتماس بگیرید
کامیونت8.5 تن جک
کامیونت 9 تن جک