برند جک از 10 برند محبوب و با کیفیت کشور چین و یکی از برترین برندها در صادرات خودرو به حساب می‌آید که کار خود را با تولید خودروهای تجاری و تراک‌ها آغاز کرده است. کامیونت‌ جک 6 تن، کامیونت‌ جک 8.5 تن و کامیونت‌ جک 9 تن نیز از جمله پرطرفدارترین کامیونت‌های برند جی‌ای‌سی هستند که موفق شدند تست تصادف را در چین با موفقیت پشت سر بگذارند. کامیونت‌های جک در ایران در شرکت آرین دیزل تولید می‌شوند و به فروش می‌رسند.

کیفیت بالای کامیونت‌ جک، بهرمندی از بروزترین تکنولوژی‌های دنیا و همچنین زیبایی درونی و بیرونی این کامیونت‌ باعث شده تا علاقمندان و رانندگان زیادی تقاضای تولید و خرید کامیونت‌های جک اقساطی را داشته باشند. همچنین، طراحی موتور کامیونت جک کامینز توسط کشور آمریکا انجام شده است. از کامیونت جک 6 تن برای مصارف درون شهری، جک 8 تن برای مصارف درون و برون شهری و کامیونت جک 9 تن با 1 متر طول شاسی بیشتر، از جدیدترین محصولات شرکت جک است که برای مصارف برون شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

شرایط فروش اقساطی

مشتریان و رانندگان عزیز می‌توانند با ثبت نام کامیونت جک اقساطی در سال 1401، این محصولات را به صورت اقساطی با کمترین پیش پرداخت خریداری کنند.

توجه داشته باشید شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کامیونت جک 1401 و شرایط فروش اقساطی آن با کمترین پیش پرداخت، با شماره‌ تماس‌های زیر و یا از طریق سایت جک تراکس با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محصولات شرکت آرین دیزل

 کامیونت 6 تن برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کامیونت 6 تن با کارشناسان فروش تماس بگیرید
 کامیونت 8.5 تن
برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کامیونت 8.5 تن با کارشناسان فروش تماس بگیرید
 کامیونت 9 تن
 برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی کامیونت 9 تن با کارشناسان فروش تماس بگیرید
ون سانری برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی ون سان ری با کارشناسان فروش تماس بگیرید
مینی بوس سانری برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی مینی بوس سان ری با کارشناسان فروش تماس بگیرید
کامیون کشنده برای اطلاع از شرایط فروش کامیون کشنده با کارشناسان فروش تماس بگیرید