براساس آخرین گزارش‌های به دست آمده، امکان خرید کامیون کشنده شاکمن و کامیونت جک از بورس فراهم شده است و شرکت آرین دیزل که تولید کننده دو محصول موفق کامیون شاکموتو و کامیونت جک است قصد دارد پانزدهم اسفند 1401 این دو محصول را در بورس کالا عرضه کند.
لازم به ذکر است که خرید کامیونت جک 6 تن و جک 8 تن بر اساس قیمت پایه شرکت آرین دیزل تعیین می‌شود؛ اما در حال حاضر جزئیات طرح و قیمت پایه در دسترس نیست.

نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که به منظور خرید کشنده شاکمن از بورس کالا بایستی کد بورس کالا داشته باشید و دریافت کد بورس کالا هم یک تا دو روز زمان نیاز دارد. لذا در صورتی که تمایل به خرید محصولات آرین دیزل دارید پیشنهاد می‌کنیم هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای خرید این محصولات انجام دهید.
جزئیات این طرح خرید؛ مانند قیمت پایه و زمان تحویل کامیونت به‌زودی از طریق سایت اعلام خواهد شد.

خرید کامیون کشنده شاکمن

کامیون کشنده شاکمن یکی از جدیدترین و موفق‌ترین محصول شرکت آرین دیزل است که با بهره‌گیری از موتور کامینز دانگ فنگ 520 اسب بخاری در حال حاضر یکی از قوی‌ترین کامیون چینی مونتاژ در کشور محسوب می‌شود. گیربکس کامیون شاکمن از نوع گیربکس دوازده سرعته اتوماتیک اینتاردر دار فست ایتون است و قیمت پایه‌‌ای که در آبان ماه برای این کامیون در نظر گرفته شده است در حدود 3.360 بوده اما هنوز قیمت دقیق این کامیون در بازار مشخص نشده است.

خرید کامیونت جک

کامیونت جک در نسخه 6 تن و 8 تن قابل تولید است و با برخورداری از موتور چهار لیتری کمنز و گیربکس شش دنده دستی زد اف یکی از پرکاربردترین کامیونت‌های موجود در بازار به حساب می‌آید. قیمتی که برای کامیونت جک 6 تن در نظر گرفته شده است حدود 2 میلیارد و قیمت کامیونت جک 8.5 تن حدود 2.100 میلیارد تومان می‌باشد. قیمت پایه کامیونت جک هنوز مشخص نیست و در صورت مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خرید کامیون شاکمن و کامیونت جک از بورس ویژه 15 اسفند ماه با ما در ارتباط باشید.