کشنده شاکمن که با نام تجاری شاکموتو نیز معروف است یکی از قدرتمندترین محصول شرکت آرین دیزل است که با قدرت موتور 520 اسب بخار و گشتاوری 2460 نیوتن متر و با بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات توانسته نظر بسیاری از افراد فعال در حوزه حمل و نقل را به خود جلب کند. کشنده شاکمن به تازگی در اواخر آبان ماه توسط شرکت آرین دیزل رونمایی شده است و به زودی قرار است ثبت نام فروش آن توسط این شرکت آغاز شود. کشنده شاکمن یا همان شاکموتو یه کامیون تک دیفرانسیل است که با ظرفیت حمل بار 44 تن طراحی شده است و برای تمامی کاربری‌ها قابل استفاده است. به دلیل اینکه از نظر عملکرد در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد در صدر پرفروش ترین خودروها قرار گرفته است.

کابین این کامیون مختص خود کامیون‌های شاکمن است و بسیار به روز طراحی شده است و کابین آن شباهت بسیار کمی به کامیون آمیکو دارد. کابین این خودرو از نظر جادار بودن تفاوت زیادی با سایر کامیون‌های موجود در بازار دیگر ندارد اما از نظر کیفیت در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد و به طراحی آن بسیار دقت شده است. موتور این کامیون از نوع کامنز بوده اما با موتور کشنده دیما یا سایر کامیون‌ها متفاوت است چرا که موتور این کامیون با دانگ فنگ چین ترکیب شده است و دقیقا همان موتوری است که بر روی کامیون کشنده kx نصب است با این تفاوت که در کشنده kx نسخه 480 اسب بخاری استفاده شده است اما در این کامیون نسخه 520 اسب بخاری استفاده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات فنی و قیمت کشنده شاکمن پیشنهاد می‌کنیم ویدیو ارزیابی کشنده شاکمن را مشاهده نمایید.