ما در این مقاله سعی داریم تا سنجش مقاومت کامیونت جک را بررسی کنیم. شرکت جک سابقه طولانی و درخشانی در زمینه طراحی و تولید ماشین‌های سواری و کامیونت دارد. در حال حاضر  کامیونت 6 تن جک،  8 تن جک و 9 تن سری N وارد بازار می‌شوند. این دسته از کامیونت‌‌ها با اقلیم‌ها و شرایط آب و هوایی گوناگون سازگار بوده و استحکام و مقاومت فیزیکی بالایی دارند. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی سنجش مقاومت کامیونت‌ جک ویدیویی برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم که می‌توانید با دیدن آن اطمینان لازم را از کامیونت‌های جک بدست آورید.

در سنجش مقاومت کامیونت جک در جاده‌های صعب العبور و کوهستانی، این خودرو بهترین عملکرد را داشته و ضمن برخورداری از توان بالاروی از شیب‌های تند با ایمنی بالا، توانسته در زمره کامیونت‌های با کیفیت و پر قدرت بازار خودروهای نیمه سنگین قرار بگیرد.

همانطور که در ویدیو کامیونت جک مشاهده می‌کنید این سری از محصولات جک در شرایط اقلیمی و آب و هوایی مختلف عملکرد مطلوبی دارند و ایمنی سرنشینان را حفظ می‌کند، که سبب می‌شود تا رانندگان عزیز پایه یک کشورمان با اطمینان خاطر این محصول قدرتمند را چه به صورت نقدی و چه به صورت اقساطی تهیه کنند.

شماره های تماس

۰۲۱-۴۸۰۰۰۹۰

۰۲۱-۴۴۰۳۲۵۶۶

۰۲۱-۴۴۰۷۴۷۶۰