جک موتورز یکی از برندهای برتر خودروساز چینی است. محصولات این گروه همانند کامیونت 5تن جک، کامیونت 6 تن جک ،کامیونت 8 تن جک از پر فروش‌ترین خودروهای نیمه سنگین در بازار ایران هستند. کامیونت‌های جک سری N علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، به لحاظ ایمنی نیز در سطح بالایی قرار دارند که این امر در ویدیو کامیونت جک سری N مشهود است و با مشاهده ویدیو زیر به این امر پی خواهید برد.

در میان این سری از کامیونت‌ها، کامیونت جک 9 تن جدیدترین محصول این کمپانی چینی است که به تازگی وارد بازار خودروهای سنگین ایران شده است و با توجه به ویژگی هایی که دارد، انتظار می‌رود فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

در ویدیو کامیونت جک سری N، مشاهده خواهید کرد که کمپانی جک از متریالی با کیفیت جهت زیباتر شدن ظاهر خودرو و تامین ایمنی راننده و سرنشینان استفاده کرده است.

در کامیونت های سری N جک، می‌توان به پیشرانه توربو دیزل کامینز (Cummins) با حجم بالا، استاندارد یورو ۵ اشاره کرد که این موتور نهایت قدرت را در کامیونت های جک دارد. بنابراین می توان گفت که کامیونت جک از نظر نوع موتور و خروجی از رقبا قوی تر عمل می کند و یکی از نقاط قوت این کامیونت در مقایسه با رقبا پیشرانه آن است.

همچنین لازم به ذکر است که گیربکس کامیونت های جک نیز با تغییرات فنی لحاظ‌شده، نسبت به گذشته بهتر عمل می کند و تعویض دنده نیز نرم تر انجام می گیرد.

شماره های تماس

۰۲۱-۴۸۰۰۰۹۰

۰۲۱-۴۴۰۳۲۵۶۶

۰۲۱-۴۴۰۷۴۷۶۰