گارانتی :

گارانتی تعهد و تقبل نمایندگی آرین دیزل  مبنی بر کارکرد صحیح خودروهای فروخته شده در یک دوره معین است که نوعی تضمین طراحی و مکانیزم قطعات و مونتاژ به حساب می‌آید. در صورت بروز هرگونه مشکل در این دوره کلیه ایرادات ناشی از تولید به رایگان توسط شرکت آرین دیزل برطرف خواهد شد.

محدوده گارانتی :

کلیه خودروهای فروخته شده توسط شرکت آرین دیزل علاوه بر برخورداری ازخدمات پس از فروش گارانتی به مدت ۲ سال و یا ۴۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) دارای کارت پشتیبان بوده که خدمات این شرکت به مشتریان خود را مطابق ضوابط کارت پشتیبان تا ۵ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا رسد) قابل تمدید خواهد نمود.

تعمیرات وارانتی :

چنانچه تعمیرات مورد نیاز خودرو خارج از دوره گارانتی باشد تا زمانیکه خودرو دارای کارت اشتراک طلایی معتبر است، تعمیرات بر طبق ضوابط کارت طلایی انجام خواهد گرفت.
در این حالت می‌توانید جهت دریافت خدمت با یکی از مراکز پیام شرکت امدادخودرو تماس گرفته و یا به یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت آرین دیزل مراجعه نمائید.

دامنه ارائه خدمات :

مشترکین نمایندگی آرین دیزل در یکی از سطوح خدمات طلایی دوستاره، سه ستاره، چهار ستاره

روش ارائه خدمات :

تماس با مرکز پیام شرکت امداد خودرو و یا مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت امداد خودرو آرین دیزل

مدارک مورد نیاز :

  • اصل و کپی کارت گارانتی
  • کپی کارت طلایی

سرویس های دوره ای:

به جهت کاهش استهلاک و افزایش طول عمر خودرو، انجام سرویس های دوره ای در فواصل مشخص ضروری است. کلیه نمایندگی های جک پس از اخذ دستور کار از مرکز پیام شرکت امداد خودرو موظف به اخذ پذیرش و انجام کلیه سرویس های تعیین شده به صورت رایگان هستند.
تعمیرات کلیه خودروهای تولیدی شرکت جک در طی دوره گارانتی مشمول ضوابط گارانتی بوده و کلیه نمایندگی‌های مجاز آرین خودرو موظف به پذیرش و تعمیر خودرو می‌باشند.

روش ارائه خدمات :

جهت اخذ پذیرش برای انجام سرویس های دوره ای با یکی از مراکز پیام نمایندگی جک این شرکت تماس گرفته و یا به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت خودروسازی  جک مراجعه نمائید. پس از انجام سرویس توسط نمایندگی آرین دیزل، در صورت تایید نسبت به امضاء فاکتور نمایندگی اقدام فرمائید.
لازم به ذکر است جهت انجام سرویس های دوره ای خودروی خود می توانید در زمان اعتبار اشتراک و فقط در کیلومتر تعیین شده و در بازه ۵۰۰ کیلومتر قبل و حداکثر ۱۵۰۰ کیلومتر بعد از آن برای سرویس مورد نظر به تعمیرگاه و نمایندگی های مجاز آرین دیزل مراجعه نمائید. در غیر اینصورت نمی توانید از خدمات سرویس مزبور بهره مند شوید.

برای کسب اطلاع از شرایط گارانتی با کارشناسان ما در نمایندگی جک تماس حاصل بفرمایید.