گارانتی

شرایط و ضوابط گارانتی تعهد و تقبل نمایندگی آرین دیزل مبني بر كاركرد صحيح خودروهای فروخته شده در يك دوره معين است كه نوعی تضمين طراحی و مكانيزم قطعات و مونتاژ به حساب می‌آيد. در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره كليه ايرادات ناشی از توليد به رايگان توسط شركت آرین دیزل برطرف خواهد شد.

محدوده گارانتی

کليه خودروهای فروخته شده توسط شركت آرین دیزل علاوه بر برخورداری از خدمات پس از فروش گارانتی به مدت 2 سال و يا 40 هزار کيلومتر (هركدام زودتر فرا برسد) داراي كارت پشتيبان بوده كه خدمات اين شرکت به مشتريان خود را مطابق ضوابط كارت پشتيبان تا 5 سال يا 150 هزار کيلومتر (هركدام زودتر فرا رسد) قابل تمديد خواهد نمود.

تعمیرات وارانتی

چنانچه تعميرات مورد نياز خودرو خارج از دوره گارانتی باشد تا زمانيكه خودرو دارای كارت اشتراك طلايی معتبر است، تعميرات بر طبق ضوابط كارت طلايی انجام خواهد گرفت.
در اين حالت می‌توانيد جهت دريافت خدمت با يكی از مراكز پيام شركت امدادخودرو تماس گرفته و يا به يكی از نمايندگی‌های مجاز شركت آرین دیزل مراجعه نمائيد.

دامنه ارائه خدمات

مشتركين نمایندگی آرین دیزل در يكي از سطوح خدمات طلايی دو ستاره، سه ستاره، چهار ستاره

روش ارائه خدمات

تماس با مركز پيام شركت امداد خودرو و يا مراجعه به يكی از نمايندگی‌های مجاز شركت امداد خودرو آرین دیزل

مدارک مورد نیاز :

  • اصل و کپی کارت گارانتی
  • کپی کارت طلایی

سرویس های دوره ای

به جهت کاهش استهلاک و افزایش طول عمر خودرو، انجام سرویس‌های دوره‌ای در فواصل مشخص ضروری است. کلیه نمایندگی‌های جک پس از اخذ دستور کار از مرکز پیام شرکت امداد خودرو موظف به اخذ پذیرش و انجام کلیه سرویس‌های تعیین شده به صورت رایگان هستند.
تعميرات كليه خودروهای توليدی شركت جک در طي دوره گارانتی مشمول ضوابط گارانتی بوده و كليه نمايندگي‌های مجاز آرین خودرو موظف به پذيرش و تعمير خودرو می‌باشند.

روش ارائه خدمات

جهت اخذ پذیرش برای انجام سرویس‌های دوره‌ای با یکی از مراکز پیام نمایندگی جک این شرکت تماس گرفته و یا به یکی از نمایندگی‌های مجاز شرکت خودروسازی جک مراجعه نمائید. پس از انجام سرویس توسط نمایندگی آرین دیزل، در صورت تایید نسبت به امضاء فاکتور نمایندگی اقدام فرمائید.
لازم به ذکر است جهت انجام سرویس‌های دوره‌ای خودروی خود می‌توانید در زمان اعتبار اشتراك و فقط در كيلومتر تعيين شده و در بازه 500 كيلومتر قبل و حداكثر 1500 كيلومتر بعد از آن برای سرويس مورد نظر به تعمیرگاه و نمایندگی‌های مجاز آرین دیزل مراجعه نمائید. در غیر اینصورت نمی‌توانید از خدمات سرویس مزبور بهره‌مند شوید.

برای کسب اطلاع از شرایط و ضوابط گارانتی و خدمات پس از فروش کامیونت های جک از طریق شماره تماس‌های ذکر شده با کارشناسان ما در نمایندگی جک تماس حاصل بفرمایید.